9:00 - 17:00

(+420) 605 909 309

 
 

Doprava a platba

DOPRAVA A PLATBA

Způsob úhrady

Zboží je možné uhradit poukázáním kupní ceny na účet dodavatele s příslušným variabilním symbolem, který platbu identifikuje. 

Instalace zboží ani montáž nejsou součástí kupní ceny.

Způsob vyplnění objednávky - Nákup bez registrace

Zákazník do nadepsaných kolonek vyplní správně a pravdivě všechny potřebné údaje (jméno, příjmení, e-mail, ulici a číslo popisné, město, PSČ, telefonní číslo), dále způsob dopravy a způsob platby. Údaje označené * jsou povinné a nelze bez jejich vyplnění pokračovat dále.

Pro úspěšné dokončení objednávky zákazník zaškrtnu pole "Souhlasím se zpracováním osobních údajů" a "Souhlas s obchodními podmínkami". Bez souhlasu se zpracováním osobních údajů a obchodními podmínkami není možné objednávku dokončit.

Kliknutím pole "Dokončit objednávku“ je objednávka dokončena.

Zrušení objednávky

Zákazník i dodavatel mohou bez udání důvodu zrušit objednávku zákazníka až do potvrzení objednávky dodavatelem. Pokud zruší objednávku dodavatel, uvede důvod, proč není možné objednávku potvrdit. Důvodem může být nedostupnost u výrobce, nebo zrušení výroby apod.

 

Odběr a převzetí zboží

Vybrané zboží je možné zaslat přepravní službou , autem dodavatele nebo odebrat osobně v provozovně e-shopu na adrese: U Zámku 744/8, 700 30 Ostrava.

Zaslání přepravní službou 

Dopravu na určenou adresu zajišťuje dodavatel, a to na území České republiky. Náklady na dopravu zboží se liší dle zvoleného způsobu dopravy. Konkrétní  způsob dodání si zvolí zákazník sám v nákupním košíku, aktuální ceník je uveden na stránkách v sekci Doprava. Zboží je považováno za dodané doručením na adresu uvedenou v objednávce zákazníka. 

Převzetí zboží

Zákazník je povinen prohlédnout si a zkontrolovat zboží bezprostředně při jeho přebírání za přítomnosti přepravce. V případě poškození zboží je nutné  vyhotovit záznam o poškození zásilky a tuto skutečnost nechat přepravcem potvrdit.  Na základě vyhotoveného záznamu bude dále postupováno a zákazníkovi bude provedena oprava zboží, případně výměna při velkém poškození zboží. O poškození zboží přepravní službou nás prosím informujte na adrese info@kvalitni-kamna.cz (dále jen jako e-mail prodávajícího). Podepsáním dodacího listu zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.  Podmínky převzetí zboží včetně odpovědnostních vztahů se liší v závislosti na zvoleném dopravci.  Další komunikace mezi dodavatelem a zákazníkem je uskutečňována elektronickou  poštou, pokud se strany nedohodnou jinak.  

Autem dodavatele
Platí jako u zaslání přepravní službou 
 

Osobní odběr 
Vybrané zboží je možné odebrat osobně v provozovně e-shopu na adrese: U Zámku 744/8, 700 30 Ostrava


Váš nový krb, kamna či komín

Stavby na klíč po celé Moravě a Slezsku.

Bezplatné zpracování nabídky stavby je samozřejmostí.

Neváhejte nás oslovit pro nezávaznou cenovou nabídku.

Přes 10 let zkušeností v oboru

Neděláme pouze kamna a krby, jsme také profesionální kominíci

Jsme vyškolení a certifikovaní. Naším cílem je zákazníkovi předat práci ve 100% kvalitě